Strona główna » Oferta » Turbo Sonic » Zastosowanie TURBO SONIC

 

  • Cwiczenia ogólne fitness

Turbosonic jest najbardziej efektywnym urządzeniem treningowym dla tych, którzy nie są w stanie wygospodarować wystarczającej ilości czasu na codzienne ćwiczenia .Dane z testów przeprowadzonych w klubach fitness w USA potwierdzają możliwość spalenia do 300 kalorii w trakcie 10 min . Oczywiście specjaliści , badający wpływ TurboSonic na organizm potwierdzają jego działanie , ale zalecają zdrowy rozsądek . Wytworzone przez fale dźwiękowe wibracje rzeczywiście zwiększają gęstość kości , wzmacniają mięśnie , zwiększają ich siłę i pozwalają spalić kalorie , ale lepiej nie polegać tylko na nich . Zalecana jest normalna aktywność ruchowa , a trening na TurboSonic pozwala wydatnie skrócić czas potrzebny do osiągnięcia zamierzonego celu

  • Trening sportowy

Turbosonic stymuluje mięśnie do krótkotrwałych spięć i poprzez to odziaływanie zwiększa ich siłę i grubość włókien mięśniowych. Współczynnik szybkiego napinania mięśni i jego funkcje są ważne dla sportowców, którzy uprawiają sporty wymagające wymagające krótkotrwałego ale bardzo intensywnego wysiłku , tj. czas efektywnego wysiłku waha się w przedziale od 5 do 60 sekund. Dotyczy to ciężarowców , lekkoatletów i zawodników gier zespołowych .

Turbosonic stymuluje również wydzielania hormonów wzrostu (GH) i polepsza funkcję mięśni, które zwiększają wydatnie zwiększają swoją siłę i wytrzymałość , pozwalając na systematyczne poprawianie wyników osiąganych w zawodach sportowych.

  • Uroda i Dieta

Turbosonic pomaga w redukcji cellulitu poprzez przyśpieszenie cyrkulacji krwi i limfy,

Turbosonic zwiększa ruchy jelit i funkcje organów. Ponadto pomaga w utrzymaniu elastyczności skóry poprzez zwiększenie funkcji tkanki łącznej i efektywności cyrkulacji

limfy.

Poprzez wydatne zwiększenie poziomu serotoniny w organizmie ,pomaga w problemach z depresją , złym samopoczuciem i bólami mięśni . Opracowano nawet specjalny program ćwiczeniowy z elementami tai-chi , wykorzystujący niższe częstotliwości.

Zdjęcie komórki tłuszczowej przed i po zabiegu

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

  • Rehabilitacja

Metoda SWBV była szeroko stosowana w procesie rehabilitacji w celu zapobiegania atrofii mięśni i pogorszenia stanu zdrowia z powodu braku aktywności ruchowej

System przyśpiesza powrót do zdrowia po urazie lub po zabiegu chirurgicznym. Jest to metoda ćwiczeń mało inwazyjna, która skraca czas i redukuje ryzyko urazu , który mogłyby spowodować inne ćwiczenia.

 

  • Rewitalizacja

Stymuluje wydzielanie serotoniny (hormon „szczęścia”), neurotrofiny (hormon stymulujący rozmnażanie się neuronów i wzrost), testosteronu (hormon męski), hGH (hormon wzrostu człowieka) , dlGF-1 (wskaźnik wzrostu insuliny-1, aktywator hormonu AGH). Pomaga osobom starszym powrót do zdrowia i witalności.

Cwiczenia WBV polepszają krążenie, funkcje gastro-jelitowe i elastyczność mięśniowo-szkieletową. Opóźnia również rozwój artretyzmu, bólu krzyża, osteoporozy i innych degeneratywnych schorzeń.

VacuWellSystem
05-800 Pruszków, ul. Andrzeja 3
tel. 022 723 15 45, kom. 0 504 065 204