Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

 

 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży Vacu stworzyliśmy urządzenie , które wyróżnia się na rynku swoją innowacyjnością i funkcjonalnością .

Wymiary urządzenia Vacu Fitness :

długość - 2200 cm
wysokość - 142 cm
szerokość - 96 cm

 

 

Ponieważ czasami zachodzi potrzeba demontażu urządzenia ze względu na wąskie drzwi , konieczność wniesienia urządzenia po wąskich schodach itp. , zastosowaliśmy system szybkiego demontażu i powtórnego montażu kapsuły na dwie części. Wymiary poszczególnych części kapsuły zostały tak dobrane ,że ich wniesienie do dowolnego pomieszczenia nie stanowi większego problemu.

Układ podciśnienia

Proces regulacji parametrów podciśnienia, dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki , został uproszczony i jego obsługa nie stanowi dla personelu i klientów najmniejszego problemu. Nowością dla tego typu urządzeń jest zdublowanie systemów podciśnieniowych , co w razie awarii , pozwala na dalsze korzystanie z urządzenia bez potrzeby pilnego wzywania serwisu .

Układ mechaniczny

Bieżnia stanowiąca integralną część urządzenia, charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi i dużą kulturą pracy. Jej zalety to :

  1. silnik 3 KM ,
  2. ortopedyczny pas biegowy ,
  3. ośmiostopniowy system regulacji drgań,
  4. i co najważniejsze max obciążenie bieżni wynosi 140 kg

Układy chłodzenia

Układy chłodzenia podzespołów wykorzystują zarówno inercyjny jak i wymuszony dopływ zimnego powietrza oraz wymuszony odpływ ciepłego powietrza co znacznie zwiększa żywotność podzespołów , a tym samych żywotność całego urządzenia

VacuWellSystem
05-800 Pruszków, ul. Andrzeja 3
tel. 022 723 15 45, kom. 0 504 065 204